Ładowanie
Katalizator ulotka
Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której fundatorem i założycielem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych POPON, realizuje obecnie projekt „Katalizator więcej »
Grafika - Narodowy Spis Powszechny baner
1 kwietnia 2021 r. w całej Polsce rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań, którym objęte są wszystkie osoby więcej »
Grafika - LOGO LKR
Lokalny Klub Rodzinny w Jarocinie (LKR) działa od końca 2018 r. Jest miejscem ze specjalną przestrzenią przeznaczoną dla rodzin z więcej »
Grafika - telefon
W obecnej sytuacji pandemicznej w kraju i na świecie, gdy większość z nas przebywa w domach, uczy się lub pracuje więcej »
Życzenia Wielkanocne 2021
Rodzina 500+ grafika
Program „Rodzina 500+” w pigułce: 1. Nowy okres świadczeniowy trwa od 1 czerwca 2021 r. do 31 maja 2022 r.2. więcej »
MGOPS Jarocin logotyp
Informujemy, że w związku z treścią art. 15 zzzib ustawy z dnia 2 marca 2020o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, więcej »
Szczepimy się - grafika
Ikona - serce
Koleżanki i Koledzy, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kiszkowie zwraca się do Was z ogromną prywatną prośbą.W tym roku dzień więcej »
Świąteczna zbiórka żywności 2020 plakat
„Święta godne, a nie głodne” pod takim hasłem odbywa się kolejna edycja Świątecznej Zbiórki Żywności. Z powodu koronawirusa w tym więcej »